Pisklęta

Pisklęta

Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A. realizuje swoją działalność już od wielu długich lat. Jej doświadczenie to przeszło 40 lat pracy. Nic dziwnego wskutek tego, że jest to jedna z najbardziej poważanych oraz najczęściej polecanych firm w branży drobiarskiej. Tym co zachęca klientów do korzystania z jej oferty to głównie wysoka jakość świadczonych usług. Każdy kto postanowi kupić coś w Spółce DROB S.A. może mieć pewność, że współpracuje z firmą w pełni profesjonalną oraz rzetelną.

Przedsiębiorstwo ta ma rozleglą ofertę, w której wyszukać można w szczególności pisklęta gęsie, pisklęta kurze, odchowane kurki, pisklęta kacze, i jaja wylęgowe od kogut mięsnych. Zapewnia również usługi wylęgowe.

Do swojej codziennej dyspozycji firma ma aż 9 zakładów wylęgowych oraz 2 fermy reprodukcyjne. Wszystkie te obiekty są położone w Wielkopolsce oraz zmodernizowane, dzięki czemu pracują bardzo wydajnie oraz zgodnie z najwyższymi wymaganiami jakościowymi. W modernizacji ważną rolę grała firma Petersime, znakomicie znana w branży. Prócz tego Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A. dba o to, ażeby stada były troskliwie testowane oraz miały zapewnioną opiekę weterynaryjną. Za sprawą tego jakość świadczonych tam usług nigdy nie spada.

Przedsiębiorstwo ta w dalszym ciągu rozwija swoją działalności, co sprawia, że nawiązuje współpracę z wieloma sklepami oraz innymi przedsiębiorstwami, które mają ogromne zapotrzebowanie na produkty branży drobiarskiej. Świadczy wszelkie swoje usługi w bardzo przystępnych cenach, co stanowi kolejną zachętę do tego, ażeby korzystać z oferty tej spółki. Wielkopolska Spółka Drobiarska DROB S.A. to z tej przyczyny firma, której z pewnością można zaufać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 07.01.2023 04:47:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.