Stycznik sla

Stycznik sla

Firma TOMELPOL to doświadczona spółka w branży elektrotechnicznej. Ma własny sklep internetowy stycznik.eu, gdzie trudni się sprzedażą wysyłkowa wielu artykułów na terenie całego kraju. Są to różnego gatunku aparaty i również urządzenia. Wybór jest niezwykle ogromny. Klienci znajdą w sklepie m.in.: bezpieczniki topikowe, elektromagnesy, izolatory, przekaźniki, rozłączniki czy styczniki
Nie brakuje też termików. A oprócz tego oczywiście można zakupić również zwalniak eb (czy innego typu) albo włącznik apu, ds czy hla fb wis.

Sklep umożliwia bezproblemowy kontakt poprzez e-maila. A czas w jakim realizuje zamówienia wynosi od 7 do dwudziestu dni. Notabene wprowadza ciekawe promocje. Asortyment, który oferuje jest niezbędny w rękach każdego elektryka. Dla laików tez nazwy nieliczne mówią, lecz doświadczone osoby wiedzą, że np. bezpieczniki topikowe stosuje się w obwodach prądu przemiennego w celu zabezpieczania diod oraz tyrystorów krzemowych dużej mocy przed skutkami zwarć. Natomiast styczniki są łącznikami mechanicznymi, które są podobnie do przekaźnika elektromagnetycznego co do budowy, a przeznacza się je do łączenia obwodów głównych.

Jeżeli chodzi o wspomniany zwalniak eb, to jest on inaczej nazywany luzownikiem oraz ma napęd elektrohydrauliczny. Zwalniaki są potrzebne tam, gdzie jest wymagane wysuwanie tłoka na odpowiednią odległość z odpowiednią brutalnie. Wykorzystywane są w hamulcach do zwalniania szczęk na tarczach hamulcowych i również w urządzeniach o ruchu posuwisto-zwrotnym np. do uruchamiania zasuw, zamykania klap, drzwi itp. Przeciwnie zaś włącznik apu służy do zabezpieczania przed poważnymi skutkami zwarć oraz przeciążeń urządzeń elektrycznych (tych niskonapięciowych prądu przemiennego i również stałego). Montuje się go np. w układzie mającym zdalne sterowanie. Wyłącznik apu może stanowić podniebny, izolacyjny lub posiadać konstrukcję otwartą. A oprócz tego jest wyposażony w napęd ręczny i również elektromangesowy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 07.01.2023 04:40:21)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.